Yönetim Kurulu

image
Okan AYDIN
Başkan

Doğunun sınır taşı, Erzurum’un dadaşı olan Okan AYDIN ,2004 yılında üniversite macerası için geldiği  Bursa’yı çok sevdi. Öğrencilik yıllarından beri liderliğini yaptığı sosyal projelerle toplumsal sorunlara hep çare arıyor. Hekimin “toplum önderi olma” misyonu olduğunu düşünerek; Bursa, Erzurum ve Hakkari’deki yine toplumsal projelerle süslediği hekimlik deneyimlerinin ardından şu an Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde akademisyen olarak görev yapıyor.

image
Cansu BARAK
Başkan Yardımcısı

Cansu BARAK, 2002 yılında Eskişehir’de doğdu. Eskişehir Anadolu Lisesi’nden 2020 yılında mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim hayatına devam ediyor.
2022 yılından itibaren dernekte aktif olarak faaliyet gösteren Cansu sosyal eşitsizliklerin ancak doğru bir sivil toplum bilinciyle giderilebileceğini düşünüyor. 2023 yılı itibariyle genel başkan yardımcısı olarak görev yapıyor.
Dernek adına Ezgi Genç ile birlikte Üç Günlük Dünya podcast serisini yürütüyorlar. Gençliğin sesini duyurmaya giden yolun, ses çıkarmaktan geçtiğine inanıyor.

image
Mustafa GÜMÜŞ
Sayman

Mustafa GÜMÜŞ, Hukuk Fakültesi mezunu olup İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yüksek lisansını tamamladı. Ankara Barosuna bağlı olarak Avukatlık Stajını yapıyor. Derneğin idari, mali ve hukuki ilişkilerinden sorumlu olup derneğin şeffaf ve hesap verebilir olması için çalışıyor.

image
Tuğba HÜSEYİN
Sekreter

Tuğba Hüseyin 1997 yılında Yunanistan’da doğdu. Eğitim hayatına Bursa’da devam ederek 2020 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında yapılan Patikademi aracılığıyla dernekle tanıştı. 2019 yılında akademi koordinatörlüğünü üstlendi ve o yıldan bu yana aktif olarak yönetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir.
Gelişimin farkındalıktan geçtiğine inanıyor ve gençliğin, sosyal sorumluluğun bilincine ulaşması için çalışıyor.

image
Ezgi GENÇ
Yönetim Kurulu Üyesi

2002 yılı, Eskişehir doğumlu Ezgi GENÇ Eskişehir Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2020 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim hayatına başladı. 2022 yılında dernek başkanı Okan Aydın’la tanışmasıyla birlikte sivil toplum bilincini yaşatmak için dernek bünyesinde aktif faaliyet gösteriyor. 2023 yılı itibariyle dernekte yönetim kurulu üyesi olan Ezgi Genç Cansu Barak ile birlikte Üç Günlük Dünya podcast serisini yürütüyorlar. Gençliğin sesini duyurmaya giden yolun, ses çıkartmaktan geçtiğine inanıyor.

image
Berhan Celal BECERMEN
İzmir Temsilcisi

1999 yılında Bolu’da doğdu. Öncü Fen Lisesi’nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Dernekle 2017 yılında tanıştı. Dernekten edindiği deneyimler sayesinde birçok toplulukta ve başka derneklerde görev aldı. Şu an İzmir koordinatörü olarak dernek içindeki görevini sürdürmektedir.
Daha iyi bir gelecek hayalinin, iyilikle oluşacağına inanıyor.