Yönetim Kurulu

image
Okan AYDIN
Başkan

Doğunun sınır taşı, Erzurum’un dadaşı olan Okan AYDIN ,2004 yılında üniversite macerası için geldiği  Bursa’yı çok sevdi. Öğrencilik yıllarından beri liderliğini yaptığı sosyal projelerle toplumsal sorunlara hep çare arıyor. Hekimin “toplum önderi olma” misyonu olduğunu düşünerek; Bursa, Erzurum ve Hakkari’deki yine toplumsal projelerle süslediği hekimlik deneyimlerinin ardından şu an Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde akademisyen olarak görev yapıyor.

image
Onur Salih BAHAR
Başkan Yardımcısı

Onur Salih BAHAR, 1998 yılında Giresun’da doğdu. Giresun Fen Lisesinden 2016 yılında mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim hayatına devam ediyor.
2018 yılında Paylaşımcı Toplum Derneğinin hazırladığı akademiye katıldı. 2019 yılından bu yana da yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam ediyor. 2020 yılı itibariyle başkan yardımcılığı yapmakta.
İyiliğin, beraberce yapıldığında artacağına inanıyor.

image
Mustafa GÜMÜŞ
Sayman

Mustafa GÜMÜŞ, Hukuk Fakültesi mezunu olup İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yüksek lisansını tamamladı. Ankara Barosuna bağlı olarak Avukatlık Stajını yapıyor. Derneğin idari, mali ve hukuki ilişkilerinden sorumlu olup derneğin şeffaf ve hesap verebilir olması için çalışıyor.

image
Tuğba HÜSEYİN
Sekreter

Tuğba Hüseyin 1997 yılında Yunanistan’da doğdu. Eğitim hayatına Bursa’da devam ederek 2020 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında yapılan Patikademi aracılığıyla dernekle tanıştı. 2019 yılında akademi koordinatörlüğünü üstlendi ve o yıldan bu yana aktif olarak yönetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir.
Gelişimin farkındalıktan geçtiğine inanıyor ve gençliğin, sosyal sorumluluğun bilincine ulaşması için çalışıyor.

image
Hasan Nasuhi BUDAK
Yönetim Kurulu Üyesi

Hasan Nasuhi BUDAK, 1992 yılında Erzurum’da doğdu. Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi’nden 2010 yılında mezun olduktan sonra eğitim hayatına Bursa Uludağ Üniversitesinde devam etti. 2018 yılında itibaren Sivas Numune Hastanesi Çocuk Acil servisinde Tabip olarak görev yapmaktadır. 2020 yılından itibaren de Paylaşımcı Toplum Derneği gönüllüsü olarak dernek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Gençliğin sorunlarının, gençlerin içinde olarak ve onları canı gönülden dinleyerek çözümlenebileceğine inanıyor. Toplumda tüm bireylerin şartlarının eşit olması için var gücüyle çalışıyor.

image
Berhan Celal BECERMEN
İzmir Temsilcisi

1999 yılında Bolu’da doğdu. Öncü Fen Lisesi’nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Dernekle 2017 yılında tanıştı. Dernekten edindiği deneyimler sayesinde birçok toplulukta ve başka derneklerde görev aldı. Şu an İzmir koordinatörü olarak dernek içindeki görevini sürdürmektedir.
Daha iyi bir gelecek hayalinin, iyilikle oluşacağına inanıyor.