İzmir Temsilciliği Ekibi

image
Berhan Celal BECERMEN

1999 yılında Bolu’da doğdu. Öncü Fen Lisesi’nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Dernekle 2017 yılında tanıştı. Dernekten edindiği deneyimler sayesinde birçok toplulukta ve başka derneklerde görev aldı. Şu an İzmir koordinatörü olarak dernek içindeki görevini sürdürmektedir.
Daha iyi bir gelecek hayalinin, iyilikle oluşacağına inanıyor.

image
Tuğba AKSUNGUR

1998 yılında İstanbulda doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesinden mezun oldu. Dokuz Eylül Tıp Fakültesinde hala eğitimine devam etmekte. Şu an dernek bünyesinde izmir şubesinde yer almakta. Geleceğimizin mimarisinin toplumu inşa edenlerin elinde olduğuna inanıyor.

image
Aziz Cihan ACAR

2000 yılında Manavgat, Antalya’da doğup büyüdü. İlköğretim ve ortaöğretimimi burada tamamladı. Antalya Fen Lisesi’nden mezun oldu. Şu an eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde devam etmekte. Derneğin İzmir temsilciğinde göre almakta. Dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesi için hep birlikte çalışmamız gerektiğine inanıyor.

image
Fatma CAN

Fatma Can, Diyarbakır’da doğup büyüdükten sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve hayali olan meslek için bir adım atmış oldu. 3. sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam ediyor. Gelişimin ve kitap okumanın önemine inanıyor. Topluluk ve derneklerde yer alarak daha güzel bir gelecek için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

image
Alperen Talha DOLU

2000 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluk yıllarını Ordu’da geçirdikten sonra 2018 yılında Fatsa Fen Lisesi’nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenim hayatına devam eden Alperen, bir çok toplulukta ve projede aktif rol aldı ve almaya devam etmektedir. Derneğimizle Bursa’daki Dijital Katılımcılık Atölye’sinde tanıştı. Paylaşımcı Toplum Derneği’nden çok etkilenen Alperen İzmir Şubesi’nde daha iyisini yapmak için çabalıyor.
Mutlu olabilmenin önemini biliyor ve bunun dünyalar gerekmediğine inanıyor.

image
Lara BİLEK

1999 yılında doğup Mersin’de büyüdü. İçel Anadolu Lisesinde okuyup üniversite eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam etmekte. Derneğin İzmir şubesinde görev almakta. Daha iyi bir geleceğin sivil toplumdan geçtiğine inanıyor.

image
Ece SAYAN

2001 Adana doğumlu Ece Sayan lise eğitimini Özel Adana Fen Lisesi’nde tamamladı. Hala eğitim görmekte olduğu Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde dönem temsilciği ve çeşitli öğrenci-dekanlık kurulları üyeliği ardından fakülte temsilciği görevini sürdürmektedir. Fakülte çocuk hastanesi’nde yatmakta olan hastalarla zaman geçirmeyi ve onlara fayda sağlamayı amaçlayan kulüplerde yönetim kurulunda görev almaktadır.
Tüm çocukların eğlenmeye, sağlıklı bir sosyal ortama ve yaratıcılığını sürdürmeye hakkı olduğuna inanıyor.

Projeler

Oyun İyilik Getirir
Ev ya da hastane ortamında tedavisi devam eden ve sosyal çevreden yalıtılmış yaşam süren çocuklara; oyunu, kahkahayı ve oyunla gelen dostlukları ulaştırmayı amaçlayan, sosyal sorumluluk projesidir.

Bu Projenin Koordinatörleri:
Aziz Cihan ACAR
Ece SAYAN
Batuhan SAĞ

Yüreklere Umut Kat!
Sosyal diyaloğun ve yardımlaşmanın azalması ile birlikte dezavantajlı gruplar daha da belirginleşmiştir. Bu gruplardan biri de şehir merkezine uzak ve yeterli imkanların bulunmadığı okullardaki öğrencilerdir. Projede üniversitese öğrencileri tarafından sağlık kontrolü, hijyen eğitimi ve sosyal etkinlikler düzenlemiştir. Bu faaliyetler ile dezavantajlı okullara temas etmek, üniversite öğrencileri ile onlara rol model oluşturmak ve motivasyon sağlamak amaçlanmaktadır.

Bu Projesinin Koordinatörleri:
Alperen Talha DOLU
Fatma CAN
Tuğba AKSUNGUR
Lara BİLEK

İletişim Sorumlusu

Berhan Celal BECERMEN

Telefon

+90 (506) 336 12 46